• تلفن : 88799175 - 021
  • ایمیل: info@gerbiran.ir

به وبسایت ما خوش آمدید

در سال 1908 میلادی ویلیام گرب مهندس جوان آلمانی با ابداع روشی نوین توسط فنرهایی ارتعاشات شدید ماشین آلات صنعتی را کنترل کرد. در سال های بعد این ایده ی کنترل ارتعاشات به طور مستمر توسعه پیدا کرد و راه حل های متعددی برای مشکلات ناشی از ارتعاشات دینامیکی ابداع گردید. امروزه شرکت Gerb یکی از مهمترین شرکت های فعال در زمینه حفاظت از وسایل و تجهیزات در برابر ارتعاشات و بلایای طبیعی و افزایش ایمنی می باشد. شرکت Gerb تمامی خدمات مهندسی و تجهیزات کنترل ارتعاشات و نصب آنها را ارایه می دهد. دفتر مرکزی شرکت در برلین واقع شده و گروه Gerb دارای یازده شرکت تابعه می باشد . شرکت مهندسی بهساز اندیشان تهران با سابقه درخشان در زمینه ی کنترل ارتعاشات و بهسازی لرزه ای نمایندگی این شرکت در ایران می باشد.

اهداف ما

شرکت بهساز اندیشان تهران در سال 1381 با حضور جمعی از فارق التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف و با رویکرد ارایه خدمات مشاوره مهندسی ، طراحی و اجرا در پروژه های خاص و پیچیده تشکیل گردیده و طی چند سال گذشته موفق شده است با همکاری با شرکت های مشاور و پیمانکاری بزرگ داخلی و خارجی ، با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در پروژه های مهم کشور حضور داشته و خدمات مهندسی و اجرایی درخشانی را در این زمینه ارایه می نماید. از جمله فعالیت های شاخص شرکت بهساز اندیشان تهران طراحی و اجرا با استفاده از تکنولوژی های نوین لرزه ای مانند میراگرهای لرزه ای و جداسازها می باشد. در زمینه تامین تجهیزات ، این شرکت نماینده انحصاری شرکت GERB آلمان به عنوان شرکت پیشرو در زمینه کنترل ارتعاشات می باشد.

محدوده فعالیت

محدوده فعالیت این شرکت بسیار وسیع بوده و در شاخه های مختلف صنعت عمران، سازه های دریایی، زیر زمینی، سدها، سازهای نفتی، سازه های خاص و بلند مرتبه تجربه و حضور دارد.